Your Downtown Studio In Milan

  • 40 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το Your Downtown Studio In Μιλάνο 40 τ.μ. Απέχει μόνο 6 λεπτά με τα πόδια από το Μουσείο Poldi Pezzoli και 5 από το αεροδρόμιο Μιλάνο Λινάτε. Παρέχεται Wi-Fi τόσο για επαγγελματικές δραστηριότητες, όσο και για διασκέδαση.

Το Your Downtown Studio In Milan με 1 υπνοδωμάτιο προσφέρει θέα στην πόλη και διαθέτει μπαλκόνι, κουζίνα και σαλόνι. Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου. Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει μπιντές, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Σ' αυτό το κατάλυμα υπάρχει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με ηλεκτρικό βραστήρα, φούρνο και μαγειρικά σκεύη.

Το Μουσείο του Duomo βρίσκεται περίπου 1 χλμ. από το διαμέρισμα, ενώ η Εκκλησία Chiesa Santa Maria Presso di San Satiro είναι σε απόσταση 850 μέτρων Οι επισκέπτες θα βρουν εύκολα τη Γκαλερία Βιτόριο Εμανουέλε II που απέχει μόνο 8 λεπτά με τα πόδια από το Your Downtown Studio In Milan. Αυτό το διαμέρισμα βρίσκεται περίπου 1,1 χλμ. από τη Σάντα Μαρία ντέλλε Γκράτσιε. Αυτό το κατάλυμα απέχει μόνο 10 λεπτά με τα πόδια από τη στάση λεωφορείων Montenapoleone M3 και περίπου 15 λεπτά με τα πόδια από Σταθμός Cadorna του Μιλάνου.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Your Downtown Studio In Μιλάνο
Brera La Suite
Τιμή μόνο για κινητά

Brera La Suite

7.8
Καλό 20 σχόλια
81 μ από το κατάλυμα
USD 205 USD 185
ανά νύχτα
Parcheggio & Idromassaggio Brera
Τιμή μόνο για κινητά

Parcheggio & Idromassaggio Brera

6.7
Ευχάριστο 22 σχόλια
219 μ από το κατάλυμα
USD 194 USD 175
ανά νύχτα
Guesthost - Cordusio Enchanting Apartment
Τιμή μόνο για κινητά

Guesthost - Cordusio Enchanting Apartment

7.5
Καλό 81 σχόλια
352 μ από το κατάλυμα
USD 195 USD 176
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Μιλάνο Λινάτε Αεροδρόμιο
    10 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Milan Cadorna Station
    700 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους

    Στάθμευση

    • Χώρος στάθμευσης

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Ασφάλεια
    • Αποθήκευση αποσκευών
    • Υπηρεσίες για κατοικίδια ζώα
    • Ενοικίαση αυτοκινήτου
    • Πλύσιμο ρούχων

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Στεγνωτήρα
    • Κουζινικά είδη

    Επιχειρηματικές παροχές

    • Φαξ/φωτοτυπικό

    Παροχές για παιδιά

    • Επιτραπέζια παιχνίδια

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Σταθμός φόρτισης ηλεκτρικών οχημάτων
    • Πυροσβεστήρες
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται κατοικίδια

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Αριθμός αδείας015146APP79523,IT015146C22OU89D2U
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού ακριβώς είναι το Your Downtown Studio In Milan;
      Το Your Downtown Studio In Milan βρίσκεται κοντά σε Σκάλα Του Μιλάνου.
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Your Downtown Studio In Milan;
      Τα γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Your Downtown Studio In Milan περιλαμβάνουν Μνημειακό Κοιμητήριο του Μιλάνου, που απέχει 25 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Your Downtown Studio In Milan;
      Η τιμή κράτησης στο το Your Downtown Studio In Milan θα είναι 137€.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο αυτό το διαμέρισμα;
      Τα εστιατόρια κοντά στο αυτό το διαμέρισμα περιλαμβάνουν Il Ristorante και Armani Bamboo Bar και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο μεγάλο είναι διαμέρισμα;
      Η έκταση του διαμέρισμα αποτελεί 40 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Μιλάνο Λινάτε Αεροδρόμιο
    10 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Milan Cadorna Station
    700 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Your Downtown Studio In Μιλάνο

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο